Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !! - 51m2

E mobiluar
43,000€

  • Rruga Ali Demi
  • 699
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451812 - Te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me aneksin e gatimit, nje dhome gjumi te bollshme dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites, gjithashtu shitet i mobiluar dhe eshte i pajisur me kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, supermarkete etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 51m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
50,000€
Shitet Super Apartament 1+1 Tek Fusha E Ali Demit - 59m2
Ali Demi - Rruga Emin Harizaj

Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet...

Shitje
45,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion 760€/... - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem shitet apartament me super cilesi punimesh 1+1, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në Lindje. Ofron nje koncept modern te jetes...

//do something