Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite ! - 137m2

E mobiluar
139,000€

  • Rruga Naim Frashëri
  • 304
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451796 - Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe organizohet 1 sallon te bollshem, 1 ambient gatimi te ndare, 3 dhoma gjumi, 1 verand te bollshme dhe 1 tualet me dritare. Aprtamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak te sherbimeve qe ofron per nje jetese sa me komode, ndodhet vetem 5 minuta nga qendra e Tiranes dhe shume prane zonave te kryesore te saj, eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ka akses ne rruget kryesore dhe linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 137m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Shitje
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-k...

Shitje
159,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1 Buze Rruges K... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palla...

//do something