Tek Oxhaku, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Lindje-Perendim! - 92m2

E mobiluar
67,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 333
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451794 - Tek Oxhaku shitet apartament 3+1 me orientim te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe organizohet ne 1 sallon ndenje se bashku me 1 ambient tjeter lehtesisht te transformueshem ne 1 dhome, ambientin e gatimit te ndare, 2 dhoma gjumi, 1 dhome tjeter me te vogel te pershtatshme per femije dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per 1 jetese sa me komode sic jane shkolla, kopeshte, cerdhe, supermarkete etj. Ka gjithashtu akses ne linjat kryesore te autobusave urban cka e ben lehtesisht te aksesueshme. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Oxhaku
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 1978
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
72,000€

73,000€

Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 83m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, prane restorant "IJA" shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 3 kate dhe o...

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Misto Mame Super I Inv... - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

//do something