Pas Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 126m2

E pa mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Pjetër Budi
  • 32

Përshkrimi i pronës

REFFL451779 - Pas Ambasades Amerikane, ne rrugen Pjeter Budi, jepet me qira ambient per zyre. Ambient ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate, ka nje siperfaqe 126 m2 neto dhe organizohet ne 4 ambiente te medha te pershtatshme per zyra ose laboratore duke marre parasysh hapesiren e madhe qe kane. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone qe eshte lehtesisht e aksesueshme duke qene se ndodhet prane Ambasades Amerikane, prane Shkolles Se Baletit dhe ka akses ne rruget kryesore te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 5
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga Pjetër Budi
Viti i ndërtimit 1988
Kate Gjithsej 2

Tipare

Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
200€ / muaj

285€ / muaj

Jepet Ambjent Komercial I Projektuar Per Zyre! - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe she...

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 45 M2 - 45m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 45 m2 ne katin 2 te nje pallati 8 katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

//do something