Misto Mame, Shitet Apartament Me Hapsira Te Bollshme - 82m2

E mobiluar
55,000€

  • Rruga Besim Alla
  • 59

Përshkrimi i pronës

REFFL451777 - Prane Misto Mame, ne rrugen Besim Alla shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem me orientim nga perendimi. Hapsira e bollshme e apartamentit te jep mundesi ta konvertosh shume thjesht ne nje apartament 2+1 ne baze te nevojave. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode duke perfshire shkolla, kopeshte, supermarkete gjthashtu dhe aksesin ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Besim Alla
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
45,000€
EXCLUSIVE
Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! - 105m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe aktualish...

Shitje
65,000€
EXCLUSIVE
Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Ban... - 92m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe...

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

//do something