Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament I Super Investuar - 187m2

E mobiluar
400,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 236
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL451768 - Ne Qender te Tiranes, shitet super apartament i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 super sallon te bollshem bashke me ambientin e gatimit me vehte, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i super investuar me nje parket shume cilesore dhe nje mobilim luksoz. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zona me e mire e Tiranes pasi ofron shume sherbime per jetesen me komode te mundshme sic jane linja urbani, institucionet te rendesishme, shkolla, kopeshte, supermarkete, bar kafe dhe restorante. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 187m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
390,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1+2 !!! - 167m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Bulevardin Bajram Curri shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 3 ballkone ne katin 5 banim ne nje ndertim te vitit 2018 te miremenbajtur me 3 ashensor...

Shitje
155,000€

167,000€

Ne Qender, Shitet Apartament Fantastik 3+1! - 142m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender, perballe Gjimnazit Sami Frasheri, shitet super-apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 142 m/2 , ne katin e dyte te nje pallati kater katesh...

Qira
3,000€ / muaj
Tek Etc-Ja, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 - 204m2
Qender - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje prej ndertesave me te preferuara ne Tirane, ETC (E...

//do something