Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1 I Super Investuar - 144m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Naim Frashëri
  • 904
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL451755 - Te 21 Dhjetori, pas Institutit Te Sigurimeve Shoqerore, shitet super apartament 3+1+2 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi matriomoniale, 1 dhome gjumi sekondare per femijet, 1 dhome e pershtatur ne ambient stervitje dhe 2 tualete. Apartamenti para 2 vitesh eshte investuar totalisht ne instalimet elektrike dhe hidraulike me pajisjet me te mira, ka nje mobilim shume cilesor dhe te kushtueshem ne elektroshtepiake nga emrat me ne ze ne treg. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte lehtesisht i aksesueshme sepse ndodhet 5 minuta nga Qendra e Tiranes dhe shume prane zonave dhe rrugeve me te frekuentuara. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 144m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Mozaiku i Tiranës
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
168,000€

170,000€

Ne Rrugen Ferit Xhajko, Shitet Apartament 3+1+2 - 248m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Ne rrugen Ferit Xhajko , ne rruge kryesore, shitet apartament i mobiluar 3+1+2, me siperfaqe 131,80 m2 apartamenti dhe 123 m2 .Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
165,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 3+1+2 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

//do something