Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Shume Drite!! - 108m2

E mobiluar
72,000€

  • Rruga Besim Alla
  • 473
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL451747 - Ne Yzberisht, ne rrugen Besim Alla, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 dhome gjumi matrimoniale te mobiluar e cila ka tualetin e saj personal me dritare, 1 dhome femijesh, 1 sallon ndenje me dalje ne ballkon se bashku me ambientin e gatimit me vehte. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i arreduar ne menyre shume cilesore duke filluar qe nga elektroshtepiaket qe jane me emrat me te njohur ne treg dhe deri te grrilat persiane. Orientimi eshte nga Lindja, cka mundeson ndricim natyral perfekt te apartamentit. Zona ne te cilen ndodhet ofron shume sherbime sic jane: shkolla, supermarkete dhe akses ne linjat kryesore te autobusave urban, gjithashtu ka dhe shume lehtesi per te dale nga Tirane ose per tu lidhur me rruget kryesore te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Yzberisht
Rruga Rruga Besim Alla
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Misto Mame Super I Inv... - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

Shitje
78,000€

78,000€

SOLD
Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2! - 125m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht, ngjitur me pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2016, me punime shume cilesore d...

Shitje
70,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Okazion - 124m2
Yzberisht - Rruga Azem Meshi

Ne zonen e Yzberishtit shitet apartament 3+1+2 i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadm...

//do something