Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje - 146m2

E pa mobiluar
263,000€

  • Rruga Dervish Hima
  • 221
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL451721 - Shume prane Stadiumit Qemal Stafa, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me 10 kate dhe ashensor. Organizohet ne 1 ambient me vehte gatimi me ballkon, 1 sallon gjithashtu me ballkon,3 dhoma gjumi dhe 2 tualet te bollshme me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me kerkesen me te larte per shkak te sherbimeve qe ofron per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte lehtesissht i aksesueshem dhe eshte fare prane Bllokut dhe Qendres se Tiranes. Gjithashtu zoteron Dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 146m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Stadiumi Qemal Stafa
Rruga Rruga Dervish Hima
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
235,000€

265,000€

EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 ! - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Shitje
259,000€
Tek Rruga E Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 157m2
Komuna e Parisit - Rruga e Kosovarëve

Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2, me hapesira...

Shitje
255,000€
Tek Liqeni Artificial, Shitet Ap 3+1+2 Me Pamje Fantast... - 185m2
Liqeni Artificial - Rruga Llazar Pulluqi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Liqeni Artificial, e vetmja mushkeri e gjelber e ngelur ne qytet, shitet Apartament 3+1+2, me pamje te mre...

//do something