Tek ETC, Jepet Dyqan Me Qira Mundesi e Mire Investimi !! - 65m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 37

Përshkrimi i pronës

REFFL451698 - Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, jepet me qira nje ambient biznesi, me nje siperfaqe 64.4 m2 i cili ka funksionuar si dyqan por mund te perdoret lehtesisht edhe per biznese te tjera. Ambienti ka nje hapesire te lire dhe lehtesisht te transformueshme. Eshte nje mundesi e mire biznesi duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet ambienti qe e ben lehtesisht te aksesueshme. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 2
Zona ETC
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
640€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 175m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Prane TV Tirana , ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pa...

Qira
550€ / muaj

650€ / muaj

Ne Astir Jepet Me Qira, Ambjent Komercial Per Cdo Lloj... - 225m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir jepet me qera dyqan me siperfaqe 225 m/2, i ndare ne dy ambjente openspace. Ambjenti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami...

Qira
500€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin Zero... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, tek kompleksi Kika 2, jepet Dyqan me Qira, me siperfaqe 80 m2 ! Ambjenti ndodhet ne katin Zero dhe eshte openspace. Fakti qe ndo...

//do something