Prane QSUT, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 90m2

E mobiluar
58,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 218
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451685 - Prane QSUT shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme dhe me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7-kate ne vijen e pare te rruges se Dibres. Ambienti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 sallon te bollshem, ambientin e gatimit me vehte dhe 1 tualet me dritare. Hapesira e apartamentit eshte shume e pershtatshme per ta transformuar apartamentin ne 2+1. Orientimi i apartamentit ne drejtimin Jug-Lindje mundeson nje ndricim te mrekullueshem te apartamentit gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe ofron shum sherbime si linjat kryesore te autobusit, shkolla , bar kafe dhe duke qene se eshte ne rrugen kryesore eshte lehtesisht e aksesueshme. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
58,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...

//do something