Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 94m2

E mobiluar
105,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 283
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL451667 - Ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe Inxhinierise se Ndertimit, shitet apartament 2+1 i investuar mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Ambienti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i mobiluar kendshem, 1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem ne te cilin kane dalje te gjitha dhomat. Dritaret jane te pajisura me dopio xham cka mundeson eleminimin e zhurmave te jashtme. Gjithashtu apartamenti ofron mundesine e ngrohjes me kondicioner ose oxhak dhe eshte i shtruar me nje parket shume cilesor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zona me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes pasi eshte shume prane Qendres dhe ofron shum facilitete si parqe lojrash, shkolla, kopshte, pra femija juaj luan dhe arsimohet qe nga kopeshti dhe deri ne Fakultet shume prane shtepise. Zona ka prane gjithashtu supermarkete, kafeteri, restorante dhe te gjitha linjat kryesore te autobuseve te Tiranes. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone telefononi Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1999
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
90,000€

105,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Shitje
115,000€
Shitet Ambient Komercial Tek 21 Dhjetori Me Cmim Fantas... - 70m2
21 Dhjetori - Rruga Emil Legrand

Shitet ambient komercial ne nje nder zonat me te mira te 21 Dhjetorit, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 70 m2 dhe orientim nga Veriu....

Shitje
105,000€
Te 21 Dhjetor Shitet Apartament 3+1 - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 3+1 ne katin 4 te nje pallati te miembajtur me ashensor ,Apartamenti eshte i organizuar si...

//do something