Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 118m2

Pjesërisht e mobiluar
126,000€

  • Rruga Abdyl Matoshi
  • 201
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFL451656 - Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem ne 3+1 . Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne nje 2 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka tualetin e saj personal me dritare, sallonin, 1 ballkon dhe 1 tualet. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime shume cilesore dhe eshte i mire administruar, ka sistem termoizolimi dhe izolim akustik qe eliminon te gjitha zhurmat e jashtme. Ne momentin qe eshte blere apartamenti pronari ka bere punime dhe ka nderruar komplet sistemin elektrik dhe hidraulik duke perdorur produkte me cilesore. Apartamenti eshte i pajisur me sistem chiller inverter qe mundeson ngrohje dhe ftohje ekonomike te ambientit, panel diellor dhe nje parket shum cilesore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Abdyl Matoshi
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfe... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet Apartament 3+1+2 ne katin e 7 te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe...

Shitje
118,000€

120,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 - 108m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne hyrje te rruges Don Bosko shitet apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati 10-katesh. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje, ka hapesira te bolls...

Shitje
133,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Çmim Okazion! - 146m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne fillim te zones Don Bosko shitet apartament 3+1+2 me planimetri shume te rregullt dhe ÇMIM OKAZION 900 Euro/m2. Apartamenti lokalizohet ne nje komp...

//do something