Blloku Gintas, Jepet Zyre Me Qira Teresisht e Mobiluar !! - 107m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 108

Përshkrimi i pronës

REFFL451590 - Tek Blloku Gintas ne nje zone shume te mire, jepet me qira zyre teresisht e mobiluar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe organizohet ne 4 dhoma zyra, ambient ngrenie me vehte, ballkon dhe tualet. Ambientet jane te mobiluara, me kondicioner ne secilen dhome. Ambienti eshte i pershtashem per lloje te ndryshme zyrash si zyra IT, Zyra Marketingu, Qender Kursesh, Zyre Kontabiliteti etj. Cmimi i reklamuar eshte bruto. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

Qira
350€ / muaj

450€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Zyre ! - 73m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Jepet me Qira Zyre tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8-katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me orient...

//do something