jepet me qira Vile 2 kateshe - 200m2

E mobiluar
2,500€ / muaj

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 55

Përshkrimi i pronës

REFEX26659 - Ne Rezidencen LongHill, nje nga rezidencat me te qeta dhe sigurte ne Tirane, me cilesi shum te larte ndertimi jepet me qira Vile 2 kateshe me siperfaqe 200m2 ndertim si dhe 300m2 oborr, i mirmbajtur dhe mireadministruar nga rezidenca. Vila eshte me nje organizim duplexi ku ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi ku dy prej te cilave jan me vetrate te madhe xhami e cila mundeson nje pamje madheshtore te kopshtit te gjelberuar perpara saj si dhe ndodhen 2 tualete ku njera ne dhomen kryesore, ate matrimoniale. Me pas ngjitem me shkalle te brendshme per ne katin e 2 ku syri te ze ambjentin e nje salloni teper te bollshem me dale ne verande, ne katin e dyte ndodhet edhe kuzhina e cila eshte ne ambjent te vecuar dhe nuk lejon kalimin e aromave te ambjentet e tjera te saj, si dhe e mirmenduar me te gjitha funksionet e saj. Ndodhet edhe 1 tualet ne katin e dyte. Veranda te mundeson nje pamje fantastike te zones perreth dhe vilave e te jep nje ndjesi qetesie e relaxi te pakrahasueshem. Vila eshte e pajusur me gjthshka brenda saj si : sistem Chiller, parket, sistem capot, si dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket nga prodhimet e fundit dhe me cilesoret ne treg. Vetratat medha mundesojne nje ndricim shum te mire te ambjenteve brenda saj si dhe nje pamje te vecante te viles nga jashte saj. Kopshti perballe ne hyrje te saj eshte ne harmoni te perkryer e cila te jep ndjesine e nje kopshti botanik, ndersa oborri nga pas saj eshte nje vend me siperfaqe te madhe ku femijet, familja jua apo miqte tuaj te kalojne momentet me te bukura sebashku. Per me shume info rreth ksaj prone ose te ngjashme kontaktoni Real-Deal.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 200m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Long Hill Residence
Rruga Rruga Rezervat e Shtetit
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
2,500€ / muaj
Jepet Me Qira Vile Luksoze Ne Linze - 600m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni...