Apartament 2+1 - 113m2 - 113m2

E mobiluar
155,000€

  • Rruga Milto Tutulani
  • 11

Përshkrimi i pronës

REFEX26645 - Ne zonen e Juridikut, ne rrugen Milto Tutulani shitet apartament ne katin e dyte te nje pallati ekzistues por i investuar se fundmi me cilesi shume te mire. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te tij, hyjme ne apartament dhe perballemi me nje korridor te gjat i cili mundeson nje organizim perfekt te 2 dhomave te bollshme te apartamentit, sallonin e pritjes dhe me tej vazhdojme me nje ambjent te vecuar te gatimit dhe ngrenies, kjo e fundit nje hapsire teper e bollshme dhe e vecuar duke mos lejuar aromat e pakendshme te hyjne neper ambjentet e tjera te apartamentit, si dhe 1 tualet te madh me dritare. Apartamenti eshte nje mundesi e mire per cmimin qe ofron sepse ne zone cmimi eshte me 1800euro-2300euro . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper info rreth ktij apartamenti ose te ngjashme me kte kontaktoni me Real-Deal.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Milto Tutulani
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
155,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Arturbina - 103m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek ArtTurbina shitet Apartament 2+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ka siperfaqe 103m te hipotekuar. Organizohet ne nje koridor qe ndan ambjent...

Shitje
150,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullt...

Shitje
145,000€
Apartament 2+1+2 - 118m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes prane Kafe Europa. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. Struktura e apar...