Ne Rezidencen LONG HILL jepet me qira apartament 3+1+2 +2 - 130m2

Pjesërisht e mobiluar
1,600€ / muaj

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 123
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEX26635 - Ne Rezidencen LONG HILL jepet me qira apartament 3+1+2 +2 poste parkimi dhe verande. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi teper te bollshme dhe me ndricim, sallon, si dhe 2 tualete te dyja me dritare. Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e duhura te cilat jan nga markat me te njohura ne treg si (LG, Ariston, etj) dhe jan te gjitha me nje konsum A++. Apartamenti eshte i investuar me arkitekt, me nje stil te vecante ku gjthshka eshte e shfrytezuar ne maksimum me nje stil modern me nderthurje druri, i ndricuar me vetrata gjigande xhami dhe me nje verande te kuruar me siperfaqe 127m2 e cila te mundeson nje qetesi dhe rehati absolute. Ne cmim perfshihen 2 poste parkimi, si dhe taksa. Cmimi eshte 1600euro bruto.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Long Hill Residence
Rruga Rruga Rezervat e Shtetit
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,700€ / muaj
Apartament Fantastik Prane Parkut Te Liqenit! - 130m2
Blloku - Rruga Janos Hunyadi

Apartament fantastik prane Parkut te Liqenit! Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. Apar...

Qira
1,500€ / muaj
Prane Hotel Hilton Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Lukso... - 165m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Hotel Hilton, jepet me qira apartament 3+1+2 ne katin 5 te nje ndertimi te ri, I cili ju ofron standartet me te lar...

Qira
1,200€ / muaj

1,500€ / muaj

Ne Zonen Me Te Kerkuar Te Tiranes Jepet Me Qira Super A... - 170m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Te ish Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba Jepet me Qira Apartamenti Premium Lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir...

//do something