Te Stacioni I trenit Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite. - 107m2

E mobiluar
119,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 189
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEX26605 - Shitet apartament 2+1 ne zonen e Stacionit te Trenit, ne nje nga komplekset me te kerkuara ne Tirane sic eshte dhe USLLUGA. Ne katin e 11 me ashensor dhe orientim lindje me pamje fantastike nga mali i Dajtit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma teper te bollshme gjumi dhe me ndricim natyral gjate gjithe dites, sallon i bollshem me ambjent te perbashket kuzhine, 2 tualet me aspirim si dhe nje ballkon teper te bollshem. Apartamenti eshte nje mundesi e rralle per shkak te lokacionit dhe kompleksit ku ndodhet pasi jan teper te kerkuara ne Tirane. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 11
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
117,500€

129,000€

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2... - 117m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Fantastike Nga Bulevardi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 (...

Shitje
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

//do something