Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit, - 75m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Vangjush Furxhi
  • 60
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEX26599 - Jepet apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit, ne rrugen Vangjush Furrxhi ne pallat ekzistues ne katin e 4 pa ashensor e sapo investuar me kushte bashkohore. Zona eshte mjaft e qete dhe te ofron nje komoditet jetese te larte per shkak se ndodhet afer stacioneve te autobuzave, dyqane, spitale, shkolla, gjykata etj etj. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe arredimin e nevojshem per nje jetese te qete. Ne cmim perfshihet taksa. Kontaktoni Real Deal per me teper info ose per prona te ngjashme si kjo. Agjensia LIDER ne treg per shit/blejre & qira ne Tirane.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Vangjush Furxhi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

Qira
400€ / muaj
Tek Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri prane Karburant Kastrati jepet apartament me qira 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne...

//do something