Apartament 3+1 - 140m2

Pjesërisht e mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 16

Përshkrimi i pronës

REFEX26571 - Prane LSI, ne rrugen Sami Frasheri, jepet me qira apartament 3+1+2 + verande . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka nje planimetri perfekte dhe hapesirat jane te organizuara mjaft mire. Disponon 3 dhoma gjumi dhe dy tualete njeri prej te cileve me vaske. Pjesa me e bukur e apartamentit eshte veranda e cila te jep nje qetesi fantastike sepse ndodhet ne pjesen e mbrapme te pallatit ne nje zone e gjelberuar. Jepet gjysem i mobiluar dhe qiraja eshte 500euro neto. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume strategjike te te berit biznes, cka e ben mjaft te pershtatshem edhe per zyra.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Sheshi Wilson
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Apartament 3+1 - 125m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne zonen e Pazarit te Ri, rruga Hoxha Tahsim, Jepet Super Apartament 3+1 me Qira! Aparatmenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buze rruge, pa ashes...

Qira
400€ / muaj
Apartament 3+1 - 123m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri, jepet Apartament 3+1 me Qira. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me a...

Qira
500€ / muaj
Apartament 3+1 - 154m2
21 Dhjetori - Rruga Sulejman Pitarka

Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, d...