Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Fantastik prane Shkolles Bajram Curri - 65m2

E pa mobiluar
39,000€

  • Rruga Spiro Cipi
  • 225

Përshkrimi i pronës

REFEX26570 - Shitet apartament 2+1 i sapo investuar ( i ri ), ne nje pallat ekzistues perballe shkolles Bajram Curri ne rrugen Spiro Cipi. Ndodhet ne katin e 6-te (pa ashensor). Apartamenti eshte i restauruar me te gjitha te reja, e shtruar me parket ne te gjitha ambjentet e saj. Organizohet ne 1 ambjent sallon ndenjie si dhe nje aneks gatimi teper te bollshem, 1 korridor teper te bollshem, dhoma e gjumit eshte e madhe dhe perfshin 1 ballkon te mbyllur. Investimi eshte i ri, i pa-perdorur me pare dhe i mire-menduar deri ne detaje. Apartamenti shitet i pa-mobliuar dhe eshte nje mundesi e rralle e perputhjes se nje super investimi dhe nje cmimi teper konkurrues per zonen ku ndodhet. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Kontaktoni REAL-DEAL per me teper informacion per kete prone ose prona te ngjashme si kjo +355 67 403 2997 .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga Spiro Cipi
Viti i ndërtimit 1973
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
44,500€
Ne Rrugen Myslym Keta, Shitet Apartament I Pershtatur N... - 71m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. Apartament...

Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd, Tek Tower Bridge - 106m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qira apartament 2+1+Garazhd i pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri, i miread...