Tek RTSH Jepet me Qira Super Ambjent Komercial!! - 210m2

Pjesërisht e mobiluar
2,400€ / muaj

  • REFEX26558 - RTSH - Rruga Ismail Qemali

Përshkrimi i pronës

REFEX26558 - Prane RTSH ne nje zone mjaft te frekuentuar, jepet ambjent OPENSPACE prej 210m2 me qira. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati teper cilesor dhe me biznese perreth. Ideal per investime si : RESTORANT, ZYRA, CALL CENTER, BAR , QENDER ESTETIKE etj etj. Vendodhja e ambjentit e ben investimin tuaj edhe me te vleresuar dhe teper cilesor per shkak te pozicionit strategjik te tij qe ndodhet ne nje nga rruget me frekuentim te larte, si dhe me biznese teper serioze e te mirmenaxhuara rreth tij. Imazh i garantuar per biznesin tuaj. Kontaktoni Real Deal per kte prone ose prona te ngjashme si kjo !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 210m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 0
Zona RTSH
Rruga Rruga Ismail Qemali
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
3,000€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambient Komercal Duplex Tek Stadium... - 180m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Jepet me qira super ambient komercal prane stadiumit Qemal Stafa, ne katin 0 te nje pallati 22 katesh dhe me nje administrim te pazakont, siperfaqa to...