Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 115m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Urani Pano
  • 71
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEX26540 - Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jepet super apartament 2+1+2 sebashku me garazhd -2. Pallat i 10-viteve te fundit, i ndertuar me cilesi te larte si : sistem kapot, termoizolim, izolim akustik, dhe 2 katet e para qender biznesi. Apartamenti ka nje planimetri perfekte, perbehet nga 1 sallon teper i bollshem dhe me 3 vetrata te medha xhami e cila i mundeson nje ndricim dhe pamje pergjate gjithe dites, kuzhina eshte ne ambjent te vecuar nga ambjentet e tjera e cila nuk lejon kalimin e aromave te pakendshme neper ambjentet e tjera te apartamentit, dy dhoma teper te bollshme dhe ato me dritare te medha te cilat ndricojne ambjentin me drite natyrale si dhe 2 tualete ( njeri nga te cilet me vaske dhe dritare ) . Pjesa me e bukur e apartamentit eshte ballkoni teper i bollshem i tij i cili te ofron nje super pamje te Tiranes. Apartamenti ka nje arredim me stil classic i bere me arkitekt dhe i miremenduar deri ne detajet e tij. Ngrohje/Ftohje mundesohet nga sistemi CHILLER ne cdo ambjent te tij, me dritare dhe vetrata dopioxham teper cilesor, i gjithe arredimi eshte i nje cilesie teper te larte, kuzhina e saj eshte nje parajse me vete e organizuar perfekt brenda ambjentit te saj te vecuar dhe me te gjitha elektroshtepieket e reja dhe me modernet nga markat me prestigjoze ne treg. Apartamenti ka ne dispozicion dhe nje garazhd ne katin -2 te tij i cili ndodhet ngjitur me ashensorin, taksa gjithashtu eshte e perfshire ne cmim. Nxitoni te beni tuajin apartamentin me te mire te momentit ne QENDER TIRANES.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 11
Zona Qender
Rruga Rruga Urani Pano
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
800€ / muaj
Ne Qender, Jepet Ambient Me Qira - 85m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Qender te Qytetit, ne zonen me dinamike, ne rrugen Ibrahim Rrugova, jepet me qira ambient per zyra ne katin e pare me pamje nga parku Rinia. Ambien...

Qira
800€ / muaj
Qender, Apartament 3+1+2 Me Qira, Mobilim Komod - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne qender te Tiranes, ne nje zone te zhvilluar ne te gjitha aspektet, jepet me qira apartament 3+1. Zona ploteson te gjitha standartet e jetes bashke...

//do something