Te Astiri, Shitet Apartament 2+1+2 Te Pallati Me I Mire I Zones! - 103m2

E mobiluar
75,000€

  • Rruga Aleksandri i Madh
  • 61

Përshkrimi i pronës

REFEX26508 - Te Astiri, Shitet Apartament 2+1+2 Te Pallati Me I Mire I Zones! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2014 te mire administruar i pajisur me ashensor, kamera sigurie, shkalla me ndricim natyral dhe parkim nentoksor. Apartamenti ka siperfaqe totale 103 m2 e cila eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem me kend kuzhine dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri prej te cileve me dritare, ballkon. Apartamenti ka orientim lindje dhe shitet totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, qender shendetsore, linja transporti publik, banka, restorante, bare etj. Per nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme kontaktoni tani me agjensine Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Astir
Rruga Rruga Aleksandri i Madh
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
79,000€
Apartament 2+1 - 117m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka strukture sh...

Shitje
83,000€
Shitet Apartament 2+1+Garzhd Me Cmim Fantastik! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Shitet Apartament 2+1+Garazhd ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor .Apartamenti eshte i mobilu...

Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...