Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Elbasanit! - 140m2

E mobiluar
690€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 54
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEX26425 - Perballe 7-xhuxhat jepet super apartament me qira. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi super te bollshme dhe te arreduara ne menyre bashkekohore, nga 1 sallon te bollshem, ambjenti gatimit dhe i ngrenies eshte i vecuar dhe i izoluar nga aromat e pakendeshme, 2 tualete me aspirim si dhe nga nje ballkon te madh me pamje shum te mire. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, me ndertime cilesore si sistem kapot, apartamenti eshte i investuar ne sistemin e ngrohje ftohje me CHILLER ne cdo ambjent te saj. Ne cmim perfshihen dhe 1 post parkimi por dhe mundesi perkimi shtes nepermjet pageses mujore. Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim per shkak se siperfaqja eshte mjaft e madhe se ze tre faqet e fasades se pallatit.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
650€ / muaj

700€ / muaj

Te Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Super Komod - 140m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi perballe karburantit Kastratit Jepet me Qira Apartament 3+1 +2 kati i 4 ne pallat ekzistues me siperfaqe 140m2. Apartamenti eshte i org...

//do something