Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 - 132m2

E mobiluar
185,000€

  • Rruga Abdyl Frashëri
  • 100

Përshkrimi i pronës

REFEX26424 - Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 132m2 bruto ne katin e 6 te nje pallati 10-kate i ndertuar ne vitin 2009 me ashensor. Perbehet nga 3 dhoma gjumi te bollshme, nga 1 sallon/kuzhine teper komode si dhe me 2 tualete. Me orientim perfekt lindje-pernedim e cila mundeson nje ndricim natyral pergjate gjithe dites. Pallati eshte i ndertuar me sistem kapot dhe teper cilesor. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore.Shitet bosh ose i mobliuar.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Sheshi Wilson
Rruga Rruga Abdyl Frashëri
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe organizohet ne : living room me siperfaqe te...

Shitje
185,000€
Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te Madhe !!! - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

Shitje
175,000€
Te Pazari I Ri, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Shitet super Apartament 3+1+2, te Pazari i Ri, nje nga zonat me te preferuara per shkak te afersise me qendren e qytetit. Zona disponon te gjitha sher...