Apartament 3+1 - 132m2

E mobiluar
185,000€

  • REFEX26424 - Sheshi Wilson - Sheshi Uillson

Përshkrimi i pronës

REFEX26424 - Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 132m2 bruto ne katin e 6 te nje pallati 10-kate i ndertuar ne vitin 2009 me ashensor. Perbehet nga 3 dhoma gjumi te bollshme, nga 1 sallon/kuzhine teper komode si dhe me 2 tualete. Me orientim perfekt lindje-pernedim e cila mundeson nje ndricim natyral pergjate gjithe dites. Pallati eshte i ndertuar me sistem kapot dhe teper cilesor. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore.Shitet bosh ose i mobliuar.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Sheshi Wilson
Rruga Sheshi Uillson
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
187,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Kompleksi Kika 2! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperf...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 3+1 - 140m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Prane LSI, ne rrugen Sami Frasheri, jepet me qira apartament 3+1+2 + verande . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur...

Për Shitje
145,000€
Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Investim... - 117m2
Sheshi Wilson - Rruga Margarita Tutulani

Rruga Margarita Tutulani, ne zonen pranë Shkollës Petro Nini Luarasi, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantas...