Tek Rruga Elbasanit Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazhd Te Perfshire Ne Çmim !!! - 124m2

E mobiluar
135,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 233
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522926 - Tek Rruga e Elbasanit shitet super apartament 2+1+2 bashke me garazhd te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh dhe ka siperfaqe totale 124 m2. Eshte i organizuar ne , sallon ndenje i bollshem ambjentin e kuzhines me vehte dhe me dalje ne ballkon nje korridor i cili ben shperndarjen ne 2 dhoma gjumi, dhe te mire orientuara nga Perendimi dhe 2 tualet me dritare . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona eshte nje element qe i jep vlere apartamentit, e aksesueshme dhe qe te ofron te gjitha facilitetet. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
136,000€
Shitet Apartament Komod 2+1 Tek Ambasada Amerikane ! - 85m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit , ne krah te Stadiumit Qemal Stafa, Parisit Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje. Apa...

Shitje
135,000€

138,000€

Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2, M... - 114m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Gramoz Pashko

Te Rruga e Elbasanit prane "Park Gate" shitet super apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadminis...

Shitje
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

//do something