Tek Shkolla Petro Nini Shitet Super Apartament 2+1+2 !!! - 111m2

E mobiluar
134,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 142
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522764 - Shitet Super Apartament 2+1+2 Prane Gjimnazi "Petro Nini Luarasi" me hapesire te bollshme,ne katin e peste te banimit te nje pallati te mireadministruar dhe mirembajtuar te ndertuar ne vitit 2000 me ashensor me chip. Apartamenti organizohet ne siperfaqe 111m2 me sallonin e pritjes shume te bollshem i arreduar kendshem,i cili ka dalje ne ballkon,bashke me sallonin eshte dhe hapsira e gatimit te vecuar. Dy dhome gjumi njera prej te cilave eshte matrimoniale e mobiluara mire dhe me tualet ne brendesi ndersa dhoma tjeter eshte aktualisht e pershtatur si zyre por lehtesisht e pershtatshme per dhome femijesh. Ambienti orientohet nga Juge Perendim cka do te thote se ka ndrricim natyral gjate gjithe dites.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes, ku ka prane institucione shteterore,bare,restorante,lokale, farmaci dhe ofron te gjitha sherbimet per nje jetese familiare. Apartamenti ka nje hapesire parkimi rezident per banoret kundrejt nje pagese mujore. Per te realizuar nje vizite ne prone,kontakto ne numrin :+355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
119,000€

125,000€

SOLD
Te Stacioni I Trenit Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 107m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Stacionit te Trenit, ne nje nga komplekset me te kerkuara ne Tirane sic eshte dhe USLLUGA. Ne katin e 11 me ashensor...

//do something