Tek Bulevardit Gjergj Fishta Prap Universitetit Europian Shitet Apartament 2+1!!! - 87m2

E pa mobiluar
108,500€

  • Rruga Sali Butka
  • 27
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES522763 - Prane Bulevardit Gjergj Fishta, shitet Apartament 2+1,ne nje ndertim te sapo perfunduar, me punime teper cilesore, i cili ofron hapesira te gjelberta dhe shlodhese brenda siperfaqes se objektit . Apartamenti ndohet ne katin e 7, me shume drite, me orientim Veri-Perendim me nje planimetri shume te rregullt, dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me ballkon dhe dy dhomat e gjumit njera matrimoniale dhe tjetra per femijet dhe nje tualet . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore, vetrata te paisura me dopi xham termik,paisjet hidraulike te markave cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje shume te mire ne disa nga rruget kryesore te Kryeqytetit dhe te gjitha facilitet per jetese komode si per banim ashtu dhe per investim. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Blv. Gjergj Fishta
Rruga Rruga Sali Butka
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
103,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 ! - 117m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Shitje
99,000€

105,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 - 119m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, ne fillim te Rruges Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1, ne katin 6-te te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartament...

//do something