Tek Bulevardit Gjergj Fishta, Pas Universitetit Europian Shitet Apartament 1+1 Në Ndërtim Të Ri!!! - 63m2

E pa mobiluar
78,000€

  • Rruga Sali Butka
  • 75
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES522762 - Prane Bulevardit Gjergj Fishta, shitet Apartament 1+1,ne nje ndertim te sapo perfunduar, me punime teper cilesore, i cili ofron hapesira te gjelberta dhe shlodhese brenda siperfaqes se objektit . Apartamenti ndodhet ne katin e 2, me shume drite, me orientim Veri-Perendim me nje planimetri shume te rregullt, dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me ballkon dhe me dhomen e gjumit. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore, vetrata te paisura me dopi xham termik, paisjet hidraulike te markave cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje shume te mire ne disa nga rruget kryesore te Kryeqytetit dhe te gjitha facilitet per jetese komode si per banim ashtu dhe per investim. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Blv. Gjergj Fishta
Rruga Rruga Sali Butka
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
80,000€

85,000€

SOLD
Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Tota... - 58m2
Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

Shitje
85,000€
Gjeni Veten Në Bukurinë Dhe Joshjen E Gjirit Të Lalzit - 73m2
Gjiri i Lalzit - Hamallaj

Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Vala Mar Residences ofron jo vetëm n...

//do something