Tek Mine Peza Shitet Apartament 1+1 Ideal Për Investim ! - 60m2

E mobiluar
60,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 976
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES522714 - Shitet Apartament 1+1 i ndodhet në Zonën më të mirë të Tiranës, pranë Gjimanzit “Qemal Stafa”. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati ekzistues të mire organizuar. Organizimi ti tij shtrihet në një sipërfaqe prej 60m2. Konkretisht: Në ambientet e ditës kemi një koridor i cili të lidh me sallonin e ndenjes dhe këndin e gatimit të vecuar. Salloni i këtij apartamenti është tepër i bollshëm totalisht i shfrytëzueshëm. Në ambientin e natës dhoma e gjumit është me hapsira të rregullta .Apartament ka gjithashtu një tualet me dritare lehtësisht i aksesueshëm nga të gjitha ambientet e apartamentit dhe pjesa e ballkonit është mbyllur me vetratë xhami. Gjithashtu ky apartament ka një orientim shume te favorshëm në jug-lindje. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është nga më të kërkuarat për shkak se ndodhet vetëm 5 minuta larg nga Qëndra. Është zone e cila ofron të gjitha facilitetet si shkolla, univeristete, klinika, banka, markete, restorante, linja transporti public etij, cfarë e bën jetesën shumë komode. Ky apartament është një mundësi shumë e mirë për ju që nuk doni të jetoni larg qëndrës të Tiranës dhe keni menduar të investoni një buxhet të arsyeshëm për blerje. Apartamenti ka dokumetacion të rregullt hipotekor.Për të gjthë klientët investitor, vlen të theksohet se apartamenti momentalisht është i dhënë me qira. Qiramarrësit paguaj rregullisht një vlere të kenaqëshme dhe me janë të gatshëm të vazhdojnë bashkëpunimin dhe me pronarët e rinjë. Kontaktoni tani në nr +355 67 403 2997 dhe konfirmoni prezantimin tuaj në apartament.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
68,500€

72,000€

Tek Vasil Shanto, Ne Blv.bajram Curri, Shitet Apartamen... - 67m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla te bardha. Apartament...

Shitje
54,000€

56,000€

SOLD
Tek Rruga Dibres Shitet Apartament 1+1!!! - 63m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres ,tek komplesi Orion shitet apartament 1+1, ne katin e dyte ne komplkes shume cileros ndertim i sapoperfunduar .Apartamenti eshte i...

//do something