Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme ! - 100m2

E mobiluar
130,000€

  • Kavaja Street
  • 146
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES522618 - Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi femijesh dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i investuar me parket, instalimet elektrike dhe hidraulike, mobilim bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak se pervec faktit qe ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte zone shume e frekuentuar dhe te jep mundesine qe apartamentin mund ta perdorni dhe per investim. Apartamenti eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ndodhet shume prane Qendres se Tiranes dhe rrugeve kryesore te saj. Gjithashtu ka akses te autobusat urban dhe interurban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Aapartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe - 95m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

Ne nje Kompleks Rezidencial Banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te Tiranes shitet nje Apartament 2+1 i mobiluar me Garazh. Kompleksi n...

Shitje
120,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

Shitje
128,000€
Prane Kishes Katolike Shitet Apartament 2+1 Me Super Ve... - 90m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mujo Ulqinaku

Prane Kishes Katolike ne Rrugen e Kavajes Shitet Apartament 2+1 ne super vendodhje dhe me pamje te merekullueshme. Apartamenti ndodhet ne katin 10 t...

//do something