Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!! - 100m2

E mobiluar
480€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 48
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES522617 - Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, Jepet me Qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi femijesh dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i investuar me parket, instalimet elektrike dhe hidraulike, mobilim bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak se pervec faktit qe ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu eshte zone shume e frekuentuar dhe te jep mundesine qe apartamentin mund ta perdorni dhe per investim. Apartamenti eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ndodhet shume prane Qendres se Tiranes dhe rrugeve kryesore te saj. Gjithashtu ka akses te autobusat urban dhe interurban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
550€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qera Super Aprtament 1+1,... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1, me mobilim luksoz. Apartamenti organizohet ne nje korri...

Qira
400€ / muaj
Tek Rruga Bogdaneve,jepet Me Qira Ambjen Komercial!!! - 45m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Ne jepet ambient 45 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edhe 1 tualet. N...

Qira
400€ / muaj
Tek Rruga E Bogdaneve, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 ! - 86m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga e Bogdaneve, pak minuta larg qendres se Tiranes, Jepet me Qira apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me dy...

//do something