Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre!!! - 47m2

E pa mobiluar
290€ / muaj

  • Rruga Maliq Muço
  • 19

Përshkrimi i pronës

REFES522616 - Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Zyra ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues i cili pozicionohet ne nje zone mjaft strategjike per biznes. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 47 m2 openspace dhe nje tualet. Vendodhja eshte nje tjeter pike e forte e ambientit per shkak te zones mjaft dinamike e karakterizuar nga inzstitucione shteterore qe ka prane dhe aksesi mjaft i mire nga disa prej rrugeve kryesore si Rruga e Durresit, Rrethrrotullimi i Zogut Zi, Unaza e Vogel, Rruga Mine Peza etj. Ambienti eshte i pershtashem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si Zyra Avokatie, Zyra Noteriale, Studio Inxhinierike, Studio Arkitekture, Zyre Kontabiliteti etj dhe vjen me nje cmim okazion qiraje per zonen. Ky ambjen per zyra eshte perfekte per cilindo qe po kerkon nje ambient komod, me akses te mire. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani me agjencine imobiliare Real Deal Properties ne Nr. 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 47m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Blv. Zogu i Pare
Rruga Rruga Maliq Muço
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Zogu I Pare!! - 22m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare , jepet Zyre me Qira me siperfaqe 22m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Zyra ndodhet ne nje nga pikat me te mira...

Qira
300€ / muaj
Te Bulevardi Zogu I, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mob... - 76m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Reshit Petrela

Te Bulevardi ZOGU I, Jepet me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me vendodhje s...

Qira
200€ / muaj

285€ / muaj

Jepet Ambjent Komercial I Projektuar Per Zyre! - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe she...

//do something