Tek Irfan Tomini Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 107m2

E mobiluar
107,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 358
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522614 - Shitet Apartament 2+1+2 i cila ka nje siperfaqe 107 m2 ne zonen e Vasil Shantos prane Stacionit te Tiranes se Re, nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ploteson te gjitha facilitet e nje jetese me standarte bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale e cila eshte me dalje ne ballkon, nje dhome femijesh dhe dy tualete me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje dhe eshte i ndricuar me ndricim natyral gjate gjithe dites gjithashtu ka dhe pamje te lire nga qyteti. Mobilimi eshte bashkekohor, me nje kuzhine te kompletuar me mobilje te reja dhe me te gjitha elektroshtepiaket e domosdoshme. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne standart te larte jetese dhe shitet i mobiluar. Për një vizitë në apartament kontaktoni me Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
107,000€

110,000€

Shitet Super Dyqan, Me Siperfaqe 41 M2, Ne Katin Zero! - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...

Shitje
105,000€

110,000€

Te Gjykata, Shitet Zyre, Lokacion Strategjik - 40m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Vasil Shanto, prane Gjykates, shitet zyre 40 m2. Pozicioni i zyres eshte lehtesisht i aksesueshem dhe mjaft potencial, sidomos per tu perdor per in...

Shitje
103,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 ! - 117m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

//do something