Tek Liqeni Thate Shitet Apartament I Investuar 2+1+2!!! - 100m2

E mobiluar
115,000€

  • Rruga Peti
  • 495
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522613 - Tek Liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht i Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4-katesh te ri me ashensor ku vihen re punime cilesore si termoizolim, izolim akustik, fasade e ventiluar etj. Apartamenti ka ambjente me hapesira te bollshme dhe komode. Siperfaqja 100m2 organizohet ne nje living room te arreduar kendshem, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome gjumi femijesh, dy tualet dhe nje ballkon te bollshem me pamje te lire nga Liqeni. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Jug- Lindje i cili mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga parketi drruri i cili mbulon te gjithe siperfaqen e apartamentit, kondicioner, ndrricim Led, punime gipsi, elektro shtepiake nga markat me te shtrenjta ne treg, instalime totalisht te reja dhe hidrosanitare cilesore. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta dhe me terheqese. Ne qoftese jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni ti largoheni kaosit urban ky eshte vendi per te jetuar.Per nje vizite ne prone kontaktoni Agjensin Real Deal +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Peti
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
109,000€

120,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapoinves... - 113m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, shitet apartament 2+1 i sapoinvestuar, i ndodhur ne katin e 2-te ne pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti...

Shitje
108,000€
SOLD
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ap 2+1 - 113m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet APARTAMENT 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

Shitje
106,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 !!! - 112m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Apartament 2+1 me punime super cilesore. Apartamenti nd...

//do something