Tek 21 Dhjetori,Jepet Ambient Me Qira Me Mundesi Brandimi!!! - 230m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Naim Frashëri
  • 28

Përshkrimi i pronës

REFES522608 - Tek 21 Dhjetori ne Rrugen Naim Frasheri,jepet ambjent me qira me mundesi brandimi.Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne zonat me te zhvilluara te Tiranes. Ambjenti eshte i organizuar ne zona te medhaja openspace 100m2 gjithashtu dhe nje ambjent tjeter ne katin -1 me siperfaqe 130m2 nje mundsi shume e mire shfrytezimi per magazine. Vendndodhja buze rruge ofron mundesi brandimi per biznese te ndryshme. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 230m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,000€ / muaj
Prane Inxhinierise Se Ndertimit, Jepet Ambient Me Qira... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Prane Inxhinierise se Ndertimit, buze rruge, jepet me qira ambient me mundesi brandimi! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mirea...

Qira
1,000€ / muaj
Tek Zogu Zi, Jepet Ambient Me Qira Me Hapesira Te Bolls... - 177m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu Zi, prane Qatar Center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2, avantazh ky qe te lejon...

Qira
900€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 130m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130m2 e organizuar ne 2 kate: ne katin e...

//do something