Tek Komuna e Parisit, Shitet Ambient Komercial Openspace! - 130m2

E pa mobiluar
250,000€

  • Hysen Zaloshnja
  • 38

Përshkrimi i pronës

REFES522607 - Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, shitet ambient komercial per shumllojshmeri aktivitetesh! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 130m². Eshte i organizuar ne 1 ambient te madh OpenSpace dhe nje tualet te brendshem. Investimet ne ambient jane mjaft cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e preferuar per shkak se ndodhet ne zemer te Komunes dhe ka prane shume facilitete te ndryshme sherbimesh dhe tregtare pra eshte mjaft aktive ne fushen ekonomike. Ambienti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Komuna e Parisit
Rruga Hysen Zaloshnja
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
259,000€
Tek Rruga E Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 157m2
Komuna e Parisit - Rruga e Kosovarëve

Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2, me hapesira...

Shitje
230,000€

250,000€

EXCLUSIVE
Liqeni I Thate, Shitet Ambient Biznesi, 185 M2 - 185m2
Liqeni i Thate - Rruga Eduard Mano

Te liqeni i thate, shitet ambient biznesi 185 m2. Zona eshte nga me te kerkuarat e momentit ne Tirane dhe me potencial te larte zhvillimi. Ambienti es...

Shitje
250,000€
Ne Bllok, Shitet Ambient Biznesi Me Super Vendndodhje!! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, shitet ambient per biznes ne super vendndodhje. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara per biznes sic eshte Blloku...

//do something