Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje Ideal Per Investim !!! - 122m2

E mobiluar
126,000€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 516
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522575 - Ne zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 5 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2, organizohet ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me ballkon, 2 tualet me dritare dhe nje koridor me hapesire te bollshme. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe hapesira te bollshme, ka nje ndarje dhe organizim me koridor te ambienteve te dites me ato te nates, ka orientimin perfekt Jug-Lindje cka mundeson nje ndricim fantastik gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te tiranes pasi ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, shkollat, parqet, supermarkete, bar kafe dhe pervecse akses ne zonat kryesore te Tiranes gjithashtu ne linjat kryesore te autobusave urban. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
124,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Super Apartament 3+1+2 !!! - 138m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri gjashte katesh i sapo perfunduar me cilesi...

Shitje
125,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nderti... - 97m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 2+1+2, me organizim dhe orientim perfekt. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime b...

Shitje
128,000€
Prane Spitalit "nene Tereza", Shitet Apartament 3+1+2 N... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

//do something