Tek Rruga E Kosovarve, Shitet Apartament 2+1 !!! - 125m2

E pa mobiluar
184,260€

  • Rruga e Kosovarëve
  • 176
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522535 - Shitet te Rruga e Kosovareve apartament ne nje ndertim i ri i sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te kryeqytetit, vetem 3 minuta larg Liqeni Artificial te Tiranes. Nje pallat me cilesi te larte punimesh i cili ofron nje komoditet te jashtezakonshem banimi. Pallati organizohet ne apartamente me planimeti shume te rregullta dhe plote drite duke te ofruar nje ambjent te kendshem dhe shume familjar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjentit ne nje sallon te bollshem me drite dhe dalje ne ballkon me pamje nga liqeni. Kendi i gatimit eshte i vecuar cka te ofron ne organizim me funksional te ambjentit te dites. Ambjente e nates ndahen ne dy dhoma gjumi, nje matrimoniale dhe nje dhome femijesh me orientim Jug Perendim. Apartamenti disponon dy tualete te cilat mund te sherbejne njera per ambjentin e dites dhe tjetra per ambjentin e nates. Ne aprtament sapo jane perfunduar punimet e vendosjes se parketit dhe pllakave te firmave me te njohura dhe super cilesore. Bli apartamentin tend sot duker bere investimin me te mire per ty dhe familjen tende. Nxito te rezervosh nje takim ne numrin +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rr. e Kosovareve
Rruga Rruga e Kosovarëve
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
175,000€

185,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 111m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

Shitje
175,000€

179,000€

Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

//do something