Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar ! - 125m2

E mobiluar
107,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 1259
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522534 - Shitet apartament 2+1+2 tek "Komuna e Parisit". Apartamenti i arreduar se fundmi dhe cdo gje e re qe nga tualeti, parket(laminat) deri tek mobilimi. Struktura e apartamentit ndahet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 sallon i madh ndenje dhe ambjent gatimi, 2 tualet dhe 1 ballkon i madh me pamje. Orientimi i apartamentit eshte jug lindje cka e ben ate te rrahur nga dielli e drita natyrale pergjate gjithe dites. Pallati ne te cilen ndodhet disponon ashensor me cip. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te mira te qytetit pasi facilitetet qe ofron jane te shumta si psh: shkolla, universitete, administrata, qendra shendetesore, markete, bare etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani ne numrin e telefonit +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Lejohen Kafshet Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
116,000€

127,000€

Ne Rrugen Frank Bardhi, Shitet Apartament 3+1! - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

Shitje
130,000€
SOLD
Shitet Super Apartament Prane Kompleksit Kika 2 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe m...

Shitje
111,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Hipotek... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin...

//do something