Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 I Investuar!!! - 76m2

E pa mobiluar
72,500€

  • 21 Dhjetori
  • 1014
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES522519 - Tek 21 Dhjetori prane "Hotel Mondial "shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ka nje siperfaqe prej 76m2 me dokumentacion te rregullt, dhe organizohet ne korridorin qe ben shperndarjen e ambjenteve. Salloni i ndenjes ka hapsire te bollshme edhe nje ambjent gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi matrimoniale te arreduara shume kendshem dhe nje tualet me dritare. Orientimi eshte Veri Lindje. Apartamenti eshte shume i investuar edhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit. Zona ku ndodhet eshte e qete dhe ka prane shume facilitete si kopshte , shkolla, spitale, markete, linja urbane etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal ne numrin +355 67 40 32 997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori
Rruga 21 Dhjetori
Viti i ndërtimit 1978
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
76,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 73m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
78,000€
SOLD
Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Per Vetem 1050 €/m... - 74m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Okazion. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te p...

//do something