Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Super I Investuar !!! - 126m2

E mobiluar
230,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 120
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522500 - Ne bllok, ne nje nga vendet me te preferuara dhe me te pelqyera per banim shitet apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar i cili ka ne nje siperfaqe prej 126m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje me hapsire te bollshme dhe i arreduar kendshem, ka ambjent te vecuar gatimi, tre dhoma, dy tualete me dritare dhe nje ballkon me super pamje. Ambjenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites si dhe eshte i orientuar Veri - Perendim.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes, ku ka prane institucione shteterore, bare, restorante, lokale, farmaci dhe ofron te gjitha sherbimet per nje jetese familiare .Per te realizuar nje vizite ne prone,kontakto ne numrin :+355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
222,000€
Rrugen Donika Kastrioti, Shitet Apartament 2+1. - 108m2
Blloku - Rruga Donika Kastrioti

Tek Blloku, ne Rrugen Donika Kastrioti, shitet Apartament 2+1, ne katin 10 te nje pallati te ri ne proces perfundimi, i pajisur me ashensor. Apartamen...

Shitje
230,000€
Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!! - 92m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne rrugen Abdyl Frasheri ,prane sheshit Willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biz...

Shitje
224,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Ne Zemer Te Bllokut!!!! - 140m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te mire te Bllokut, me 1600 euro metri katror ne nje pallat cilesor ne rrugen “Ismail Qemali“ shitet super apartament me siperfaqe 140m2....

//do something