Në Yzberisht Shitet Apartamenti 2+1+2 Me Verandë Dhe Pamje Fantastike!!! - 103m2

E mobiluar
74,000€

  • Rruga Thoma Koxhaj
  • 282
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522495 - Shitet apartament 2+1+2, ne Yzberisht, zone qe vazhdon te zhvillohet dita dites. Yzberishti tashme eshte nje zone qe ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet per nje jetese sa me komode. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe me rrjet te rregullt rrugor. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te mireadministruar. Planimetria e apartamentit eshte e mireorganizuar, me nje ndarje mjaft te rregullt te , ku zona e nates eshte e diferencuar nga zona e dites ne menyre qe te kete privatesine e nevojshme. Siperfaqet e ambienteve jane optimale dhe lehtesisht te organizueshme me sallon te bollshem dhe dy dhoma. Te gjitha dhomat kane dalje ne veranden qe shoqeron te gjithe perimetrine e apartamentit. Apartamenti ka dy tualete, njeri nga te cilet eshte i perbashket, ndersa tjetri i perket vetem dhomes matrimoniale. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje. Cilesia e ndertimit eshte realizuar sipas standarteve te kodit europian te ndertimit. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Yzberisht
Rruga Rruga Thoma Koxhaj
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
SOLD
Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Misto Mame Super I Inv... - 123m2
Yzberisht - Rruga Misto Mame

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Misto Mame super i investuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. Apartam...

Shitje
78,000€

78,000€

SOLD
Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2! - 125m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht, ngjitur me pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2016, me punime shume cilesore d...

Shitje
70,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Okazion - 124m2
Yzberisht - Rruga Azem Meshi

Ne zonen e Yzberishtit shitet apartament 3+1+2 i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadm...

//do something