Tek Rruga "4 Deshmoret "Jepet Me Qira Apartament 1+1 !!! - 55m2

E mobiluar
250€ / muaj

  • Rruga 4 Dëshmorët
  • 66
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES522491 - Ne Rrugen 4 Deshmoret jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe prej 56 m/2 dhe organizohet ne nje planimetri te rregullt me sallon , kuzhine , dhome dhe 1 tualet me dritare . Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese familjare dhe te rehatshme. Apartamenti eshte shume cilesor dhe i mirembajtur dhe ka orientim Veri - Lindje. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Rr. 4 Deshmoret
Rruga Rruga 4 Dëshmorët
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
320€ / muaj

330€ / muaj

RENTED
Nje Nder Lagjet Me Te Vjetra Dhe Historike Ne Tirane, J... - 57m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes; Pazari i Ri. Nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e Tiranes, Pazari i...

Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Perball Maternitetit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 51m2
Materniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit te Ri ne rrugen Sitki Cico jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem per zyre . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pall...

//do something