Shitet dyqan tek Garda - 63m2

E pa mobiluar
130,000€

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 47

Përshkrimi i pronës

REFEM25981 - Shitet ambjen komercial pran Gardes ngjitur me hotel Xheko Imperial. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar,eshte i ndare ne dy ambjente dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Zona te te cilen ndodhet te ofron mundesi te shumta biznesi. Prona disponon dokumenta te regullta hipotekore dhe nje cmim okazion per zonen per me shum informacion na kontaktoni

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Garda
Rruga Rruga Ibrahim Rugova
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
128,000€
Ne Zonen E Bllokut, Shitet Apartamentper Ambjente Kome... - 60m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e par...

Shitje
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

Shitje
130,000€
Shitet Ambjent Komercial Per Investim Buze Rruge, Aktua... - 91m2
Kombinat - Kombinat

Ne Kombinat, ne nje nder zonat me te populluara, shitet ambjent komercial per investim, aktualisht i dhene me qira 50.000 Leke. Ambjenti ndodhet ne ka...