Jepet zyre me qira tek kryqezimi 21 Dhjetorit - 130m2

E mobiluar
1,800€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 13

Përshkrimi i pronës

REFEM25948 - Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyre ne kryqezimin e 21 dhjetorit. Eshte i ndare ne 4 ambjente, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike i cili shikon nga te gjitha anet e kryqezimit, gje qe mundeson super reklamim te biznesit. Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati buze rruge, ka nje siperfaqe 130m2. Pozicioni dhe organizimi i hapesirave e bejne te pershtatshem per aktivitete te llojeve te ndryshme. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1960
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,750€ / muaj
Zyrë - 115m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira, me nje lokacion fantastik ne qender. Ambjenti eshte totalisht openspace me fasade xhami e ci...

Qira
1,700€ / muaj
Jepet Apartament 2+1 Me Qira Per Zyra Ne Qender Te Tir... - 153m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes, me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te...

Qira
1,700€ / muaj
Tek Ministria E Jashtme, , Jepet Me Qira Ambjent Opensp... - 203m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambjent komercial Openspace per Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, buze rruge. Ambjenti ka nje...