Mbi Komunen e Parisit Jepet me Qira Ambient Komercial - 110m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Isuf Elezi
  • 84

Përshkrimi i pronës

REFEM25775 - Mbi Komunen e Parisit, jepet ambient komercial me qira me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Aktualisht ambienti funksionon si klinike private dhe ndodhet ne nje zone mjafte te mire dhe te zhvilluar te Tiranes. Ambienti jepet me qira se bashku me pajisjet e klinikes dhe ofron nje mundesi zhvillimi te biznesit pasi ndodhet ne nje zone mjafte te zhvilluar kohet e fundit gjithashtu objekti eshte i ndare ne 3 dhona, 1 tualet, 1 holl mjaft te bollshem si dhe dy depo. Ambienti gjithashtu mundeson dhe parking pa pagese. Mos e humbisni mundesine per ta filluar biznesin tuaj pothuajse gati pa shume shpenzime. Per me shum informacion na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Isuf Elezi
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 6

Tipare

Verandë I sapo investuar I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
800€ / muaj
Ne Nje Objekt Pas Kompleksit Kika 2, Jepet Ambjent Kome... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

Qira
800€ / muaj
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

//do something