Shitet apartament 2+1 ne bllok - 127m2

E mobiluar
210,000€

  • REFEM251031 - Blloku - Rruga Milto Tutulani

Përshkrimi i pronës

REFEM251031 - Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Milto Tutulani,perball Juridikut shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet brenda, dhome femijesh, dhe 1 tualete i pergjithshem me dritare si dhe nje depo . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar ne Tirane dhe eshte nje investim shume i mire si per banim ashtu edhe per qera. Apartamenti eshte shume cilesor dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Veri - Perendim dhe eshte nje mundesi ideale investimi. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Na kontaktoni per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 127m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Blloku
Rruga Rruga Milto Tutulani
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
199,000€
EXCLUSIVE
Apartament 2+1 - 116m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar. Apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.Orientimi i...

Për Shitje
190,000€
Apartament 2+1 - 136m2
Qender - Rruga e Dibrës

Tek kryqezimi i rruges se Barikadave me rrugen e Dibres ne pallat shume cilesor me ashensor i mire administruar shitet apartament 2+1 me siperfaqe 136...

Për Shitje
190,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo! - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Stadiumit Dinamo ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar. Apartamenti ka nje investim te...